| Hírek : Interjúk a National Movie Awards után |
Interjúk a National Movie Awards után
Etti 2010.06.06. 08:38

Nemrég került megrendezésre Londonban a „National Movie Awards”, ahonnan a „Harry Potter és a Félvér Herceg” két díjjal is távozhatott. A ceremónia végén a jelenlévő Harry Potter sztároknak pózolniuk kellett a díjjal, és válaszolniuk kellett a kérdésekre, amik főként a Harry Potter végére irányultak.
Emma Watson (Hermione Granger), Daniel Radcliffe (Harry Potter) és Bonnie Wright (Ginny Weasley) készséggel adtak választ a riportereknek.
A producer David Heyman visszapillantott az elmúlt 10 évre, és hozzátette, hogy a színészek és a stábtagok egy nagy családdá fejlődtek. Továbbá azt is elárulta, hogy a jövő héten fejezik be a forgatásokat.
A lefordított részeket a továbbra kattintva olvashatjátok el.
Videókat itt, itt és itt találtok.
Interjúk a National Movie Awards után
Radcliffe: Furcsa lesz. Össze fogok törni. Nagyon, nagyon szomorú lesz, mert olyan fontos része volt az életemnek.
Sohasem volt olyan jelenet a „Harry Potterekben”, amiket, ha megnézek, ne jutnának eszembe emlékek, mi történt azon a napon és mit csináltam akkor. Minden össze van kötve az életemmel és a felnőtté válásommal. De egyidejűleg izgalmas is. Ilyen nagyon szép úton-módon fejeződik be a fiatalkorom. Most felnőttnek érzem magam.
Watson: Egyikőnk sem mondhatja azt, hogy a szeretetet és az elismerést így előrelátta volna. Valóban felfoghatatlan. Hihetetlenül boldog vagyok, hogy ennek a része lehettem. Úgy érzem magam, mint a világ legboldogabb lánya.
Úgy érzem, mintha valaki meghalna, és tudom, hogy ez túlzásnak hangzik, de tényleg így érzem. Nem tervezek semmi különöset erre a nyárra – Időre van szükségem, hogy összeszedjem és egy kicsit újra összerakjam magamat. Szóval tartok egy kis szünetet.
Radcliffe: Remélem, hogy ezt folytatni tudom, és ezután majd találok munkát – Különben pantomim leszek!
Heyman: Két hét múlva kész leszünk. Nagyon furcsa érzés. 10 évig voltunk együtt.
SAJÁT FORDÍTÁS!
|