| Hírek : Rupert Grint szívesen játszana színházban |
Rupert Grint szívesen játszana színházban
Etti 2010.05.10. 08:35

Azt ugye már tudtuk, hogy Rupert Grint 11 éves korában készített egy rapvideót, amellyel megpályázta Ron Weasley szerepét a Harry Potter sorozatban. Most végre kapunk egy kis ízelítőt belőle, hogy mennyi tehetsége van az ifjú sztárnak a rappeléshez. (2:50)
Ebben a videóban Rupert a Justine Lee Collins Show vendége. A meginterjúvolás nem mindennapi, ugyanis a riporter a Ron Weasleyt alakító színészt dárc játék közben faggatja ki. Szóba kerül többek között a legújabb projektje, a “Cherrybomb” és a Harry Potter epilógus jelenete is.
Az eredeti interjút itt találjátok, lefordítva pedig a továbbra kattintva érhetitek el.
És ha még esetleg nem mutattam nektek a „Wild Target” film trailerét, akkor megragadom az alkalmat és megadom a linket hozzá. Ebben a produkcióban két Harry Potter sztárt is láthatunk, még hozzá főszerepben, az egyik Rupert Grint, a másik Bill Nighy (Rufus Scrimgeour).
A filmet 2010. június 11-én mutatják be Nagy-Britanniában.
RUPERT GRINT SZÍVESEN JÁTSZANA SZÍNHÁZBAN
Mi vitt rá arra, hogy megcsináld ezt (Cherrybomb) a filmet?
Rupert: A kihívás: van nekem egy különleges belfasti akcentusom és szerelmes jelenetet is csináltam. És ez éppen a „Potterek” között volt.
Van már valamilyen ötleted, milyen lehetne az életed a Harry Potter után?
Rupert: Az utolsó jelenetünket egy hónapban a 9 és ¾ vágányon forgatjuk le és tényleg szürreális lesz.
Kivel dolgoznál szívesen?
Rupert: Quentin Tarantinóval csodálatos lenne.
Szeretnél színházban is fellépni, ahogy Daniel Radcliffe?
Rupert: Nagyon szívesen. Amikor fiatal voltam, az iskolai színházban léptem fel, de valójában nem szeretnék úgy leöltözni, mint Dan az Equusban.
SAJÁT FORDÍTÁS!
|