°° Solyitte °°
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

Navigáció

.:Home:.
.:Menü:.
.:Harry Potter:.
.:J. K. Rowling:.
.:Színészek:.
.:Interjúk:. 
.:Minden, ami HP:.
.:Games:.
.:Roxfort titkai:.
.:Extrák:.


cserék

 ELIT HARRY POTTER

     
     
          
    
    ELIT MÁS OLDALAK    

     
 
     
       
     
     
       

 

   A Hét Videója     

 

Safe and Sound ♡ Harry Potter

Dátumok

 


 

 
Hírek
Hírek : James és Oliver érdekes rajongói

James és Oliver érdekes rajongói

Etti  2010.05.08. 18:31

(Találtam egy egészen régi hírt, de gondoltam, nem hagyom félbe a munkámat, és felteszem az oldalra.)

A Phelps ikrek, James és Oliver (Fred és George Wealsey) április elején megjelent a „Harry Potter – The Exhibitionvándorkiállításnak megnyitóján, a kanadai Torontóban.

A „The Globe and Mail” készített a fiúkkal egy rövid interjút, melyben elárulták, milyen érdekes rajongóik vannak, a jövőjükről is szóltak pár szót és a meghallgatásokról is meséltek. Az interjú egy részét a továbbra kattintva magyarul olvashatjátok el.

 Az eredeti cikket itt találjátok.

Az ikrek a „Harry Potter”-en kívül két évvel ezelőtt más produkcióban is tevékenykedtek, még hozzá az „A Mind’s Eye” című rövidfilmben. A honlapot itt nézhetitek meg.

„A történet Stanleyről szól, aki a visszatükröződés segítségével – vagy talán jobban mondva: a tükörképének vagy hasonmásának segítségével – Platón elképzelései által utazásra indul. Az ikrek itt ugyanazt a szereplőt alakítják, az egyik Stanleyt a másik pedig a tükörképét. (Joanna Callaghan)”

A filmből már látható egy részlet a YouTube-on, ha érdekel, kattintsatok ide.



Volt már nektek furcsa vagy ijesztő találkozásotok a rajongókkal?
James: Volt egy, amikor Mexikóban voltunk nyaralni, én a tengerben úsztam és egy mexikói hölgy odaúszott hozzám: "Maga a Harry Potterben van benne?" Én pedig így: „Igen.” „Oh, oké.” És akkor egyszerűen elúszott. Annyira véletlen és szürreális volt. De a Potter fanok általában nagyon klasszak. Tegnap este elmentünk egy ilyen Raptor és Leafs játékra kedden, ott az emberek pedig csak bámultak minket és azt mondták: „Hello, hogy vagytok?”, de aztán hagytak minket, hogy folytassuk az esti programunkat.

Volt olyan pont, amikor azt gondoltátok: elég a Harry Potterből?
Oliver: Azt gondolom, szerencsénk volt, hogy eljátszhattuk ezeket a szerepeket, mert jó móka volt, tudod. Sohasem volt túl komoly. Tényleg örömmel töltött el minket, soha sem volt stresszes ez az egész és mindenki jól bánt velünk a stúdiókban. Azt gondolom, hogy mindenkinek jól időpontban fog véget érni.

Mi lesz a következő? Reménykedtek egy színészi karrierben?
James: Úgy tűnik, a színészettel foglalkozunk majd tovább. Mivel néhány dolog kilátásban van, azon a napon kell majd ezekről döntenünk, ha majd abbahagyjuk a Harry Pottert – szóval igen, még egy pár évig ezt csináljuk, aztán majd meglátjuk. Ennél a szakmánál maradunk.

Olvasói voltatok a Harry Potternek, amikor elmentetek a castingra?
Oliver: Én az első hármat olvastam el, amikor először elmentünk a meghallgatásra. Azt gondolom, a negyedik könyv éppen akkor jött ki. De valahogy az egész dolog miatt benne voltam egy buborékban, a nagyságát viszont nem ismertem fel. Egyszerűen csak kihúztam az első könyvet, amikor egyszer a könyvtárban voltam. Megjelentünk a meghallgatáson és akkor jöttünk rá, hogy körülbelül 6000 embert castingolnak meg különböző szerepekre, azt gondoltuk: „Oh, helyesen tesszük mi ezt?”

Sok időt töltötök azzal, hogy a filmeket reklámozzátok?
Oliver: Amikor az első film kijött, az volt a szerencsénk, hogy meglehetősen sok időt tölthettünk el a barátainkkal Európában és Skandináviában. Csodálatos volt új helyeket megismerni, mert mi még soha nem voltunk Torontóban, így ez mindig nagyszerű mentség arra, hogy az éjszakai életet és gyakorlatilag mindent felfedezzünk.

Jól elvagytok a többi színésszel?
Oliver: Oh igen, abszolút. Nagyon sokat golfozunk néhány emberrel, zenei koncertekre megyünk el és mindig van valami, amit egymással lehet csinálni.

 SAJÁT FORDÍTÁS!

Még nincs hozzászólás.
 

GYORSMENÜ

 Kedvencekhez!

Kezdőlapnak! 

 Vendégkönyv Itt reklámozz!
  Interjúk Harry Potter 7 = Minden friss infó egy helyen! 

 Pottermore


IDÉZET

Különben – tette hozzá Ron – lehet, hogy pont emiatt a mese miatt mondják a bodzapálcákra, hogy balszerencsét hoznak.

– Ki mondja azt?

– Hát vannak ezek a babonák, hisz tudjátok! Például hogy májusi boszorkánynak mugli lesz a férje, meg hogy alkonyi csoda éjfélre oda. Komisz a bodza, pálcának rossz fa. Nem ismeritek ezeket? Anyám egy zsák ilyet tud. (7/343)

 

 


 

 az oldal

 

Szerkesztő: Etti
Téma:
 Harry Potter 
Nyitás: 2006. 05. 31.
Zárás: 2012. 07. 31.
E-mail: Írj nekem!
Regisztrált: 412

 Jogi nyilatkozat 


Site testvérek

 

 

Ne lopj!

 
Ne lopj!
 
 
Szavazás
Lezárt szavazások
 
Számláló
Indulás: 2006-05-31
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom