| Hírek : Nonstop-mészárlás a HP7-ben |
Nonstop-mészárlás a HP7-ben
Etti 2010.04.22. 08:07

Tom Felton (Draco Malfoy) és a Rufust Scrimgeourt alakító Bill Nighy jelenleg egy indítványozott adóért indult kampányt támogatnak, az úgy nevezett „Robin Hood Tax”-ot. Ez egy bankokra és más pénzügyi intézményekre kivetett minimális adó, amelyek elég sok pénzt képesek előteremteni ahhoz, hogy felvegyék a harcot a szegénység és a klímaváltozás ellen.
Ezzel kapcsolatban több videó is megjelent, az alábbi linkekre kattintva tudjátok őket megnézni:
Videó 1 | Videó 2 | Videó 3 | Videó 4 | Videó 5 | Videó 6 (Bill)
Az első videóban Tom a „Harry Potter és a Halál ereklyéi” forgatási munkáit is megemlíti és szárazan megerősíti:
„Az utolsó fél óra – vagy tulajdonképpen a film fináléjának utolsó órája – egy Nonstop-mészárlás lesz és nem tudom megvárni, hogy lássam.”
Ha még több részlet érdekel Tom beszédéből, kattintsatok tovább!
"[...]Ez egy hosszú idő volt, lassan már mindenki egy kicsit nosztalgikussá válik – mielőtt mindennek vége lesz, biztosan sírni fogunk.
Mi mindannyian nagyon jó barátok vagyunk – Láttam tegnap Danielt; jó hangulata volt… ő az a valaki, aki a Halál ereklyéit a vállán hordja, mert ő – ahogy már mondtam – 16 hónapon át minden nap ott volt. biztos vagyok benne, hogy hiányozni fog ez az egész, ha majd véget ér.
Kétségtelenül izgalmasabb és messze kiterjedtebb. Normális esetben egy filmhez körülbelül 7 hónapra van szükségünk; 16 hónapja itt voltunk és megcsináltunk két filmet. Ebben a részben sokkal több minden van, különösen az akció-és csatarészeket tekintve. Az utolsó fél óra – vagy tulajdonképpen a film fináléjának utolsó órája – egy Nonstop-mészárlás lesz és nem tudom megvárni, hogy lássam.”
SAJÁT FORDÍTÁS!
|