|
Szavazás
Etti 2010.04.05. 21:45

Letelt az egy hónap, ideje új szavazást indítani. A „Ki a legjobb Weasley?” márciusi szavazáson összesen 26-an tettétek le a voksotokat, és az abszolút győztes nem meglepő módon Fred és George lett 9 szavazattal. Őket követi Ron 7-tel, Ginny pedig harmadikként 5 szavazattal. A Weasley család kissé hibás baglya, Errol is bezsebelt 3 voksot, így ő lett a negyedik, míg az ötödik helyen Arthur és Muriel trónol 1-1 szavazattal. Se Molly, se Percy, se Bill és sem Charlie nem kapott voksot.
A következő rövid kérdés így szól:
Tetszett az "A Very Potter Musical"?
* Igen
* Nem
* Mi az?
Hogy ne mindenki az utolsót jelölje be, íme itt a link, itt pedig bővebb információt kaphattok róla, mi is ez pontosan. Itt megtekinthetitek a StarKid előadásában ezt a Harry Potter paródiát. A különlegessége abban áll, hogy igazából ez egy musical. Érdemes megnézni, mert hamarosan jön a folytatása.
|