| Hírek : Stroma és Thompson visszatér? |
Stroma és Thompson visszatér?
Etti 2010.03.25. 20:10

Két érdekes Casting hírrel számolhatok be Nektek. Úgy néz ki, hogy Freddie Stroma (Cormac McLaggen) és valószínűleg Emma Thompson is, mint Sibyll Trelawney visszatér a “Harry Potter és a Halál ereklyéi” szettjére.
Freddie ügynökségének, a “Waring and McKenna” a Newsletter menüjében azt olvashatjuk, hogy a színész éppen az utolsó Potter filmet forgatja. Erről itt győződhettek meg.
A Fleur Delacourt alakító Clémence Poésy egy érdekes megjegyzését olvashatjuk a „Tatler“ áprilisi kiadásának egyik cikkében.
“Párizsban a franciák túl nagy sznobok ahhoz, hogy elismerjék, bárkit felismernek. Büszke vagyok rá!” Annyira büszke rá, hogy semmit sem mondott, amikor újra meglátta Emma Thompsont – az egyik hősnőjét – a Harry Potter sminkszobájában ülni és csak ennyit érzett „Aaaah! – Libabőr”. „Semmit sem mondtam, mert francia vagyok! Nem ismerném el.”
A Clémence-Poésy.org oldalon, itt megnézhetitek az újság beszkennelt lapjait.
Clémence állítását, a színésznő is tovább erősíti. Maga Emma Thompson is burkoltan bár, de azt sejteti velünk, hogy mégis visszatér a szettre. A Nanny McPhee filmjének sajtórendezvényén elmondta, hogy a „két forgatási napját lezárta/befejezte”.
Hogy milyen jelenetekről is lehet szó, nem lehet tudni. Ha további információk birtokába jutok, azonnal közlöm Veletek.
|