| Hírek : Folytatódik az "A Very Potter Musical" |
Folytatódik az "A Very Potter Musical"
Etti 2010.03.17. 18:20

Jó hírrel szolgálhatok azoknak, akik a Team StarKid nagy rajongója lett. A „Very Potter Musical“ készítőinek csapata a tavalyi évben nagy sikert ért el a YouTube-on a musicallel, és most a twitterükön keresztül informálták a fanokat a folytatásról.
Az “A Very Potter Sequel” címet viselő darab második része Ann Arborban, Michiganben lesz először látható 2010. május 14-től 16-ig. Emlékezet felfrissítés gyanánt természetesen a színdarab első részét („A Very Potter Musical”) is bemutatja a csapat.
Az előadást most is rögzítik videón is, és a júliusban, Orlandóban megrendezésre kerülő Harry Potter gyűlésen, vagyis az Infinitus 2010-es rendezvényen le is vetítik.
Ezen a gyűlésen a készítők a musicalekből élőben is előadnak néhány részt. A videót, amelyben Joey Richter, a színdarab egyik színésze az újdonságokról értesíti a rajongókat, itt találjátok. Ha még nem láttátok a második részhez készült nem túl sokatmondó trailert, itt megtekinthetitek.
Az Orlandóban megrendezésre kerülő gyűlésen ott lesz Christian Coulson is, aki a “Harry Potter és a Titkok Kamrájában" Tom Denemet alakította.
|